Wordfilter (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Test
es: Prueba

en: Add
es: Agregar

en: Standalone
es: Autónomo

en: Stand-alone
es: En solitario

en: Replacement
es: Sustituto

en: Words
es: Palabras

en: General options
es: Opciones generales

en: Edit word
es: Editar palabra

en: Delete word
es: Eliminar palabra

en: administer words filtered
es: administrar palabras filtradas
