Wordfilter (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Add
eu: Gehitu
