Wordfilter (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Add
gl: Engadir
