Wordfilter (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Add
is: Bæta við
