Wordfilter (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Add
km: បន្ថែម
