Wordfilter (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Stand-alone
kn: ಪ್ರತ್ಯೇಕವಾಗಿ ಇರು

en: Words
kn: ಪದಗಳು

en: General options
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಆಯ್ಕೆಗಳು
