Wordfilter (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Add
os: Бафтау
