Wordfilter (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: Words
pl: Słowa
