Wordfilter (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Add
sv: Lägg till
