Wordfilter (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Test
ta: சோதனை

en: Add
ta: சேர்
