Wordfilter (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Test
ug: سىناق

en: Add
ug: قوشۇش
