Wordfilter (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: Add
uk: Додати

en: Standalone
uk: Автономно

en: Stand-alone
uk: Окремо

en: Replacement
uk: Заміна

en: Words
uk: Слова

en: General options
uk: Загальні параметри
