Wordfilter (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Add
vi: Thêm

en: Replacement text
vi: Văn bản thay thế

en: Words
vi: Từ

en: General options
vi: Tùy chọn chung
