Wordfilter (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Add
ast: Amestar
