Wordfilter (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Add
ca: Afegeix

en: Replacement
ca: Reemplaçament
