Wordfilter (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Add
cs: Přidat

en: Words
cs: Slov
