Wordfilter (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Add
cy: Ychwanegu
