Wordfilter (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Add
da: Tilføj

en: Replacement
da: Erstatning

en: General options
da: Generelle indstillinger
