Wordfilter (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Add
fi: Lisää

en: Replacement
fi: Korvaus
