Wordfilter (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Add
gu: ઉમેરો
