Wordfilter (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Test
id: uji

en: Add
id: Tambah
