Wordfilter (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Add
it: Aggiungi

en: Words
it: Parole
