Wordfilter (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: Add
ja: 追加

en: Replacement
ja: 置換

en: Words
ja: 単語
