Wordfilter (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Add
jv: Tambah
