Wordfilter (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Add
lt: Pridėti

en: Words
lt: Žodžiai
