Wordfilter (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Add
lv: Pievienot

en: General options
lv: Vispārējās iespējas
