Wordfilter (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
