Wordfilter (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
