Wordfilter (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Words
nl: Woorden

en: General options
nl: Algemene instellingen
