Wordfilter (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول
