Wordfilter (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Test
pt: Teste

en: Add
pt: Adicionar

en: Replacement text
pt: Texto de substituição

en: Words
pt: Palavras

en: General options
pt: Configurações gerais
