Wordfilter (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Test
fr: Tester

en: Add
fr: Ajouter

en: Replacement
fr: Remplacement

en: Words
fr: Mots

en: General options
fr: Options générales
