Wordfilter (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Stand-alone
hu: Önálló

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Words
hu: Szavak

en: General options
hu: Általános beállítások
