Wordfilter (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Add
oc: Apondre

en: Replacement
oc: Remplaçament
