Wordfilter (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Add
ro: Adaugă
