Wordfilter (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Standalone
sk: Samostatné

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Replacement text
sk: Nahradzovaný text.

en: Words
sk: Slov
