Wordfilter (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Add
tr: Ekle
