Wordpress Import (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Options
ar: الخيارات

en: Method
ar: الطريقة

en: Blog
ar: المدونة

en: Story
ar: خبر
