Wordpress Import (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Method
el: Μέθοδος

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Story
el: Ιστόρημα
