Wordpress Import (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Options
eu: Aukerak

en: Method
eu: Metodoa

en: Blog
eu: Bloga

en: Story
eu: Istorioa

en: Importing
eu: Importatzen
