Wordpress Import (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Method
fr: Méthode

en: Story
fr: Article

en: Create new user
fr: Créer un nouvel utilisateur

en: Importing
fr: Importation
