Wordpress Import (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Options
hi: विकल्प

en: Method
hi: तरीका

en: Blog
hi: ब्लॉग

en: Story
hi: कहानी
