Wordpress Import (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Method
hu: Mód

en: Story
hu: Írás

en: Create new user
hu: Új felhasználó létrehozása

en: Importing
hu: Importálás
