Wordpress Import (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Story
km: រឿងរ៉ាវ
