Wordpress Import (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Options
sv: Alternativ

en: Method
sv: Metod

en: Blog
sv: Blogg

en: Story
sv: Artikel
