Wordpress Import (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Options
tr: Seçenekler

en: Method
tr: Yöntem

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Story
tr: Hikaye
