Wordpress Import (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Options
ca: Opcions

en: Method
ca: Mètode

en: Blog
ca: Bloc

en: Story
ca: Història

en: Importing
ca: Important
