Wordpress Import (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Options
de: Optionen

en: Method
de: Methode

en: Story
de: Artikel

en: Create new user
de: Benutzer anlegen

en: Upload a file
de: Eine Datei hochladen

en: Importing
de: Importiert
