Wordpress Import (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Options
et: Valikud

en: Method
et: Meetod

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Story
et: Artikkel
