Wordpress Import (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Method
fa: روش

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Story
fa: روایت

en: Create new user
fa: ایجاد کاربر جدید

en: The file can't exceed %maximum megabytes
fa: فایل نمی‌تواند از %maximum مگابایت بزرگتر باشد.

en: import wordpress blog
fa: وارد کردن وبلاگ وردپرس
